kielbasy

Kiełbasa Lisiecka

Produkt bezglutenowy

Kiełbasa Lisiecka to produkt ze starannie wyselekcjonowanych kawałków szynki oraz schabu. Specjalna technika wędzenia nadaje jej lśniącą, ciemnobrązową barwę. Odznacza się doskonałym smakiem i zapachem. Dominuje w niej smak doprawionego mięsa wieprzowego z delikatnie wyczuwalną nutą pieprzu, aromatem czosnku i zaznaczoną obecnością soli. Zapach jest swoisty dla kiełbasy czysto wieprzowej.

Read more...

Kiełbasa Wiejska

Produkt bezglutenowy

Jest to absolutnie kiełbasa polska, tradycyjna wyrabiana ze średnio rozdrobnionych kawałków mięsa wieprzowego i wołowego. Wędzona, a następnie pieczona w tradycyjnej wędzarni dymem o wysokiej temperaturze uzyskiwanej z drzewa bukowego lub olchy, w jelicie naturalnym. Odpowiednia receptura używana od wielu pokoleń i stosowanie naturalnych przypraw nadaje tej wędlinie walory tradycyjnej, wędzonej kiełbasy swojskiej.

Kabanos Wieprzowo - Cielęcy

 

kabanos-wiep-cielDo produkcji tego rodzaju wędliny, jak sama nazwa wskazuje wykorzystuje się mięso wieprzowe i cielęce I kategorii. Odpowiednio dobrane naturalne przyprawy oraz sposób wędzenia dymem bukowo – olchowym sprawiają, że są to pachnące, chrupiące i doskonale wysuszone kiełbaski. Długotrwałe leżakowanie tej wędliny nie powoduje zmiany jakości, smaku i wyglądu tego znakomitego i bardzo smacznego produktu.

Krakowska Podsuszana

 

krakowska-podsuszanaKiełbasa wyprodukowana ze słusznych kawałków szynki wieprzowej oraz farszu z mięsa wieprzowego. Wędzona, a następnie specjalnie podsuszana w wędzarni co sprawia, że długo utrzymuje świeżość. Aromat i smak tradycyjnej krakowskiej kiełbasy został zachowany dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranych przypraw naturalnych.

Kiełbasa Drobiowa

 

Produkt bezglutenowykiedrobiowa

 

Wyśmienita kiełbasa wyrabiana z najlepszej jakości filetów z indyka, doprawiona unikalną mieszanką przypraw naturalnych. Specjalna, staropolska technika wędzenia nadaje jej piękny i lśniący kolor oraz znakomity zapach i smak. Jest doskonałą propozycją dla klientów będących na diecie.

Kiełbasa Wiejska Extra

Produkt bezglutenowy kiewiejskaextra

Ten wyrób jest specjalnością Zakładu, której receptura została oparta na tradycji wyrobu tej kiełbasy przez masarzy od wielu pokoleń, którzy przekazywali swoje umiejętności i doświadczenie członkom rodziny. Kiełbasa ta charakteryzuje się niepowtarzalnym aromatem, a dodatkowym atutem jest galaretka znajdująca się w zakolach pęt kiełbasy, co powoduje, że uzyskany smak tego wyrobu jest wyjątkowy. Oczywiście do wyrobu tego specjału stosuje się mięso wyselekcjonowane z półtusz wieprzowych i przyprawy.

Kiełbasa Schabowa Tradycyjna

Produkt bezglutenowy kietradycyjnaschab

Produkowana jest według starej, regionalnej receptury ze starannie dobranego mięsa ze schabu. Sól z niewielkim dodatkiem soli peklującej jest jedynym konserwantem. Jej łupka to jelito naturalne lekko pomarszczone o barwie ciemno brązowej, w dotyku mało elastyczna, łamie się z charakterystycznym trzaskiem. Długo wędzona dwoma rodzajami drewna, które nadają jej niespotykany smak i aromat.

Kiełbasa Wieprzowo-Cielęca

Produkt bezglutenowykie-wiep-ciel

Wyrabiana według pilnie strzeżonej receptury ma doskonały, delikatny smak. Wykonana z chudego mięsa wieprzowego i cielęcego z dodatkiem naturalnych przypraw. Wędzenie olchowo - bukowym drewnem nadaje jej złocistą barwę oraz nutę tradycji. Produkt zachwycający niejedno delikatne podniebienie