Wędliny Premium

Gorące Pieczone Mięsa

Zamów specjalnie przygotowane przez nas mięso, na wcześniej umówiony dzień i godzinę. Upieczone w specjalnym piecu pod nadzorem specjalistów, gwarantuje niepowtarzalny smak i jakość!
Z nami każda impreza okolicznościowa na pewno się uda!

 

Zamów już teraz!
Pod numerem telefonu: 602 257 804

Wybierz z dostępnego menu poniżej i podaj nazwę przy zamówieniu.

View the embedded image gallery online at:
http://lisieckiesmaki.pl/wedliny-premium#sigFreeId3be0cbcb20

Salami wykwintne z Sokołowa

Jest to najwyższej jakości produkt przygotowany ze specjalnie wybranego surowca wieprzowego. Długi proces suszenia i dojrzewania w połączeniu z odpowiednio dobranymi przyprawami nadaje tej wędlinie intensywny smak i aromat. Salami wykwintne znakomicie nadaje się na kanapki, do przygotowania sałatek, koreczków lub na pizzę. Jest oferowane w 11 różnych obsypkach: czerwony, zielony i meksykański pieprz, czerwona i zielona papryka, czosnek, ser, cebula i inne. Produkt występuje w postaci batonów i plastrów. Salami Wykwintne zdobyło wiele nagród i wyróżnień, m.in.: Znak „Produkt Najwyższej Jakości” w Przemyśle Mięsnym oraz znak PDŻ.

Kabanos Międzynarodowy

Kabanosy międzynarodowe 

 

Kabanosy międzynarodowe to wyśmienita przekąska na każdą okazję i porę dnia. Produkty z tej linii charakteryzują się wysoką jakością,100g produktu uzyskano ze 185g mięsa. Są one innowacją na polskim rynku ze względu na bardzo małą średnicę oraz delikatną, niewyczuwalną podczas jedzenia osłonkę. Obecnie kabanosy międzynarodowe dostępne są w 5 smakach: włoskie, francuskie, amerykańskie - charakteryzujące się delikatnym smakiem, tureckie o intensywnym smaku przyprawy gyros oraz węgierskie z dodatkiem pikantnej przyprawy paprykowej.

Kabanosy Sokołów

Gold Kabanosy Luksusowe 

Najbardziej popularny na rynku polskim gatunek kabanosów. Dzięki specjalnej osłonce i niewielkiej średnicy, kabanosy luksusowe odznaczają się niezwykłą dla tego rodzaju produktów delikatnością. Charakteryzują się doskonałym, wyrazistym smakiem i aromatem. Znakomite jako przystawka lub przekąska zarówno w domu, w pracy, jak i w podróży. Dostępne są aż w 4 smakach: klasyczne, pikantne, z drobiem i czosnkowe. Wyrazem znakomitej jakości i popularności tych kabanosów jest przyznanie w 2011 tytułu „Przebojowy produkt FMCG”.

Kabanos Tuchowski